Comments: 19
  • #19

    Ad (Sunday, 13 May 2018 17:20)

    Fantastische massage gehad (rug, nek, schouder, hoofd). Heel relaxed, voelbaar en zeer ontspannen gevoel nadien. Volledige aandacht van begin tot eind. Super! Duidelijk voor herhaling vatbaar. Eliza weet wat ze doet en verstaat haar vak! Dankjewel Eliza!

  • #18

    Ricky (Sunday, 18 February 2018 22:25)

    Wat een lieverd! En wat een vakvrouw. Al dertig jaar lang weten artsen niet wat ze met mijn lijf aan moeten en Eliza pakt het gewoon aan. Het verschil is al duidelijk merkbaar. Dit is het beste cadeau dat ik mezelf ooit heb gegeven. Dank je wel lieve Eliza!

  • #17

    Miranda (Sunday, 14 January 2018 14:23)

    De massage was stevig en wist de probleem punten te vinden maar ook heerlijk ontspannen in een fijne omgeving. Voor herhaling vatbaar.

  • #16

    Antonia (Friday, 24 November 2017 20:35)

    Eliza is aan te bevelen.
    Zorgvuldig, vakkundig en toegewijd.
    Knopen raken los en dat is bevrijdend!

  • #15

    Angelique (Wednesday, 25 October 2017 11:52)

    Goede professionele massage. Mooie sfeervolle kamer! Erg fijne

  • #14

    Anna (Tuesday, 24 October 2017 23:16)

    Fantastisch!
    Mooie kamer, fijne muziek en vriendelijk
    Ik kom zeker terug!

  • #13

    John B. (Wednesday, 27 September 2017 12:06)

    Exellent

  • #12

    Stephan (Sunday, 20 August 2017 17:27)

    Uitstekend - massage - Ik ga zeker terug ! Dank je wel :)

  • #11

    Eva (Friday, 11 August 2017 16:01)

    Perfect !!!

  • #10

    Jolanda (Friday, 21 July 2017 14:51)

    Een beste massage !

  • #9

    Simon (Tuesday, 18 July 2017 11:56)

    Wat een vakvrouw is Eliza.
    Geweldige massage maar niet zonder 'pijntjes'.
    'Knoopje' hier en een 'knoopje' daar, maar na afloop een heerlijk ontspannend gevoel.
    Ga zeker terug.
    Dank je wel Eliza.

  • #8

    nina (Tuesday, 11 July 2017 10:56)

    Ik ga zeker terug. De beste tot nu toe!

  • #7

    Lis (Monday, 10 July 2017 15:25)

    Eliza is een top masseuse! Ze heeft van haar passie haar beroep gemaakt en dat merk je tijdens de behandeling, de massages zijn fantastisch en erg professioneel.

  • #6

    Saskia (Saturday, 10 June 2017 12:06)

    Vandaag een heerlijke massage gehad en verrast met alle chinese technieken. Echt een aanrader!

  • #5

    Zaq69 (Monday, 05 June 2017 08:35)

    Excellent massage and professional services
    Thank you Doctor Eliza

  • #4

    Miel M. (Wednesday, 10 May 2017 18:58)

    Goede professionele massage

  • #3

    Celina (Wednesday, 10 May 2017 11:25)

    De massage was weer heel fijne � Zal zeker terugkomen!

  • #2

    Tom (Thursday, 04 May 2017 13:23)

    Uitstekend !

  • #1

    Lara (Saturday, 22 April 2017 14:09)

    Het war erg goed, mijn knopen zijn zeker weg !